Szanowni Państwo,

zakrzepicazylnaWszystkich naszych dotychczasowych i przyszłych Pacjentów zapraszamy do wysokospecjalistycznej Kliniki Flebologii-NASMED w Warszawie oraz do naszego drugiego oddziału, zajmującego się również diagnostyką i leczeniem chorób żył, funkcjonującego w ramach wielospecjalistycznej przychodni medycznej Zdrowie Piaseczna. W placówce, którą stworzyliśmy specjalnie dla Pacjentów z problemami żylnymi, spotkacie Państwo kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów pracujących przez ostatnie lata m.in. w największych szpitalach klinicznych w Warszawie.

Siłą naszego zespołu jest kompleksowe podejście do problemów i dolegliwości zgłaszanych przez Pacjentów. Oferujemy Państwu pełną diagnostykę ultrasonograficzną naczyń żylnych i tętniczych (badania USG-Doppler) oraz specjalistyczne konsultacje radiologiczne. Współpracujemy z najlepszymi centrami diagnostycznymi w Warszawie, zlecając badania obrazowe wykonywane techniką tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego na systemie 3T. Lekarze radiolodzy z naszego zespołu zajmują się osobiście analizą i wykonywaniem tego typu badań.

W Klinice Flebologii-NASMED tok diagnostyczno-leczniczy rozpoczyna się zawsze od wstępnego zbadania Pacjenta, w dalszej kolejności podejmowana jest decyzja dotyczącą wyboru właściwej metody leczenia. Zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z zakresu flebologii, chirurgii, radiologii i diagnostyki obrazowej oraz medycyny estetycznej zapewni Państwu rzetelne podejście do problemu.

Wybór metody leczenia jest zawsze dostosowany do zgłaszanych dolegliwości, potrzeb i możliwości finansowych Pacjenta. W leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych stosujemy w pierwszej kolejności najnowocześniejsze, dobrze sprawdzone oraz małoinwazyjne metody leczenia, m.in.: mikroskleroterapię, Veinwave, wszystkie warianty echoskleroterapii z użyciem piany podawanej donaczyniowo, obliterację mechaniczno-chemiczną systemem FLEBOGRIF, miniflebektomie, laseroterapię wewnątrzżylną systemem ELVeS 1470 nm czy najnowocześniejszą metodę klejenia żylaków z dojścia wewnątrznaczyniowego (VenaSeal).

Ta ostatnia metoda – o nazwie VenaSeal – została wprowadzona na rynek światowy przez amerykańską firmę Sapheon (obecnie znajduje się w portfolio firmy Medtronic). Klinika Flebologii-NASMED jest pierwszym certyfikowanym centrum medycznym w Polsce wykonującym tego typu zabiegi. O tej wyjątkowej (pod wieloma względami) metodzie leczenia żylaków przeczytacie Państwo więcej w specjalnym dziale na stronie: VENASEAL.

Naszym Pacjentom z niewydolnością żylną kończyn dolnych oferujemy również zabiegi przy użyciu klasycznych metod chirurgii krótkoterminowej. W specjalnie w tym celu przystosowanym szpitalu jednego dnia dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w tym zakresie, odpowiednio przygotowanymi salami (zabiegową i pozabiegową) oraz wykwalifikowaną opieką anestezjologiczną.
Wszystkie z powyższych metod zabiegowych przeprowadzane są pod kontrolą nieszkodliwej dla Pacjenta ultrasonografii wykorzystującej sondy o wysokiej rozdzielczości obrazowania.

W Klinice Flebologii-NASMED w leczeniu niewydolności żylnej bardzo często stosujemy podejście hybrydowe. Polega ono na łączeniu różnych metod terapeutycznych u tego samego Pacjenta w czasie jednej procedury zabiegowej lub dwóch (trzech) wykonywanych w niewielkim odstępie czasowym.

W naszej Przychodni Pacjenci z ranami przewlekłymi na podudziach mogą liczyć na pełną opiekę specjalistyczną, łącznie z nauką bandażowania, bezpłatnym doborem kompresjoterapii i opatrunków refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce posiadamy specjalistów, którzy zajmują się diagnostyką i leczeniem niewydolności żylnej miednicy małej oraz żylaków okolic intymnych (krocza i warg sromowych), przypadłości, która najczęściej dotyka kobiety rodzące.

Osoby z podejrzeniem zakrzepicy żylnej wszyscy mogą liczyć na szybką diagnostykę obrazową (USG-Doppler żył kończyn dolnych, żył biodrowych i żyły głównej dolnej; nasi specjaliści zajmują się również wykonywaniem i opisywaniem: wenografii-MR, wenografii-TK i flebografii), wdrożenie odpowiedniego leczenia, a w razie podejrzenia rodzinnego czynnika zakrzepicy, na wykonanie pełnego profilu badań laboratoryjnych pod kątem wykluczenia najczęstszych w populacji przyczyn nadkrzepliwości, tzw. trombofilii. Nasi specjaliści zajmują się również kwalifikacją i małoinwazyjnym leczeniem (tzw. przezskórną implantacją stentów żylnych) najcięższych form zakrzepicy żylnej, zlokalizowanej w segmencie biodrowo-udowym.

Pełen zakres naszych usług wraz z aktualnymi cenami znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK.

flebologia_icon sprawdź również
niewydolność żylna miednicy