Konsultacje dietetyka dotyczą nie tylko pomocy w redukcji zbędnych kilogramów, ale także wyeliminowania błędów żywieniowych oraz wprowadzenie na stałe zdrowych nawyków do diety. Planowanie leczenia dietetycznego opiera się o informacje uzyskane podczas wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, ocenę stanu odżywiania, indywidualne podejście do każdej osoby uwzględniając jej aktualny stan zdrowia oraz styl życia (czas, praca, aktywność fizyczna). Dobór określonych produktów spożywczych, sposób ich przygotowania, pora w jakich są przyjmowane – to wszystko wpływa na nasz organizm. Dlatego za każdym razem jest przygotowany indywidualny, dostosowany do potrzeb, a jednocześnie właściwy dla Ciebie sposób żywienia.

Podczas konsultacji dietetyka proponujemy różne rodzaje diet, mających na celu:

– obniżyć masę ciała
– wzmocnić włosy, skórę i paznokcie
– wspomóc redukcję cellulitu
– zwiększyć energię i odporność

Wizyta u naszego dietetyka to kompleksowa opieka, nauka zdrowego stylu życia, a nie tylko jednorazowa dieta! Zapraszamy na spotkania z naszymi specjalistami. Pomogą oni nie tylko rozwiązać wszystkie problemy dietetyczne dotyczące odchudzania i żywienia w różnych jednostkach chorobowych, ale będą również dla naszych klientów ogromnym wsparciem, motywując ich do ciągłego działania.

Zapraszamy wszystkich mających kłopoty z prawidłowym odżywianiem się, pacjentów zdrowych i chorych oraz osoby, które chciałyby bardziej świadomie i odpowiedzialnie troszczyć się o swój organizm pod względem żywieniowym.

flebologia_icon sprawdź również
leczenie otyłości