Nie wiesz czy zmiany na Twoich nogach to „pękające naczynka” czy pajączki żylne?
Zastanawiasz się czy uporczywe siniaki mają coś wspólnego z kondycją Twoich żył?
Czy może ciężkie, puchnące i bolące nogi to problem związany z niewydolnymi żyłami?
Czy niegojące się rany na nogach mają podłoże żylne?
Czy objawy, które u mnie występują mogą być wynikiem zakrzepicy żylnej?

Odpowiedziami na powyższe pytania zajmuje się flebologia – dziedzina medycyny, obejmująca zagadnienia związane z diagnozowaniem i leczeniem chorób żył. Flebolog jest lekarzem specjalistą chorób układu żylnego. Greckie słowo phlebos oznacza „żyłę”.

Lekarz flebolog w trakcie leczenia Pacjenta ściśle współpracuje ze specjalistami z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej oraz radiologii.
W Klinice Flebologii NASMED, leczymy Pacjentów kompleksowo: Pacjent uzyskuje wszelkie informacje na temat swojego schorzenia już w trakcie pierwszej wizyty, aby w trakcie leczenia otrzymać specjalistyczną pomoc i w efekcie końcowym wyeliminować wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem i estetyką żył.

Leczymy: rany na nogach, żylaki o dużych rozmiarach, niewielkie zmiany, tzw. pajączki, wenuluktazjeo_nas_play.

W trakcie leczenia stosujemy metody tradycyjne, jak również nowatorskie, np. system ELVeS – termiczne zamykanie żylaków z wykorzystaniem najnowszej technologii laserowej. Jeśli dobro Pacjenta tego wymaga, łączymy techniki operacyjne i nieinwazyjne w tzw. leczeniu hybrydowym.

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki Flebologii Nasmed i skorzystania ze specjalistycznej konsultacji flebologicznej oraz wykonania badania USG-Doppler układu żylnego. Wówczas dobierzemy dla Państwa najlepsze sposoby leczenia i usuniemy problemy zdrowotne związane z układem żylnym.

Zespół Kliniki Flebologii-NASMED

flebologia_icon sprawdź również
konsultacja flebologiczna