Szanowni Państwo, Z uwagi na rosnące zainteresowanie lekarzy w Polsce tematyką diagnostyki i małoinwazyjnego leczenia chorób żył zespół Kliniki Flebologii-NASMED w Warszawie przygotował dla Państwa ofertę szkoleń specjalistycznych w tej dziedzinie.

Kurs – Skleroterapia kompresyjna: diagnostyka, kwalifikacja, metody leczenia posiadający akredytację Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, odbywa się cyklicznie dwa razy w roku i dotyczy szerokiego zagadnienia, jakim jest leczenie niewydolności żylnej przy użyciu małoinwazyjnych technik obliteracji chemicznej. Swoją tematyką obejmuje m.in.: podstawy diagnostyki dopplerowskiej układu żylnego kończyn dolnych, zasady kwalifikacji do zabiegów skleroterapii kompresyjnej, zagadnienia z zakresu kompresjoterapii wspomagającej leczenie skleroterapii, ćwiczenia praktyczne na fantomach oraz samodzielne przeprowadzanie zabiegów obliteracji z udziałem Pacjentów pod okiem trenerów.

Kurs podstawowy pozwoli Państwu przede wszystkim opanować zasady kwalifikacji Pacjenta do leczenia różnymi metodami skleroterapii kompresyjnej oraz sztukę prawidłowego wykonywania zabiegów mikroskleroterapii (przy użyciu sklerozantów płynnych i spienionych) i echoskleroterapii iniekcyjnej przy użyciu piany pod kontrolą aparatury USG (tzw. echoskleroterapii igłowej).

Kurs – Techniki wewnątrznaczyniowe w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej

Szanowni Państwo,

Informujemy, że trwają zapisy na kursy:

„Skleroterapia kompresyjna: diagnostyka, kwalifikacja, metody leczenia”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 07.10.2023

WSZYSTKIE MIEJSCA NA KURS ZE SKLEROTERAPII KOMPRESYJNEJ ZOSTAŁY JUŻ ZAJĘTE. PRZYJMUJEMY OBECNIE ZGŁOSZENIA NA LISTĘ REZERWOWĄ LUB NA KOLEJNY TERMIN SZKOLENIA – O JEGO DACIE POINFORMUJEMY PAŃSTWA MAILOWO.

 

„Techniki wewnątrznaczyniowe w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej”

Szkolenie odbędzie się w dniu 18.11.2023

WSZYSTKIE MIEJSCA NA KURS Z TECHNIK WEWNĄTRZNACZYNIOWYCH ZOSTAŁY JUŻ ZAJĘTE. PRZYJMUJEMY OBECNIE ZGŁOSZENIA NA LISTĘ REZERWOWĄ LUB NA KOLEJNY TERMIN SZKOLENIA – O JEGO DACIE POINFORMUJEMY PAŃSTWA MAILOWO.

 

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół Kliniki Flebologii NASMED

Hasło do zalogowania do Strefy Szkoleń: nasmed