Specjalizacja:

psycholog kliniczny, psycholog transportu

 

O mnie:

Ukończyłam studia magisterskie w 2008 roku na Wydziale Społecznej Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, obecnie Uniwersytet SWPS. Specjalizację z psychologii klinicznej odbyłam w IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Jestem absolwentką studiów podyplomowych: Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej (SWPS) oraz Psychologia Transportu (Uniwersytet Warszawski). Obecnie jestem w trakcie studiów z Psychoonkologii na MCKP UJ.

Odbyłam liczne kursy i szkolenia w zakresie pomocy psychologicznej. Ukończyłam szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz szkolenie RTZ Racjonalnej Terapii Zachowania.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam na stażach klinicznych m.in. w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, w Szpitalu Bródnowskim, w Szpitalu Bielańskim, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Od 2008 roku pracuję w SPZOZ w Węgrowie, w Szpitalu Powiatowym oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Od 2012 roku współpracuję z Centrum Medycznym NASMED w Warszawie, gdzie konsultuję pacjentów przed zabiegami bariatrycznymi. Prowadzę także własną praktykę – gabinet psychologiczny w Węgrowie. Pracowałam również w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie, w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Rudce oraz Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku.
Specjalizuję się w leczeniu m.in. zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, radzenia sobie ze stresem.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.
Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach.