Szanowni Państwo,

Centrum Medyczne NASMED oferuje kursy praktyczne z zakresu proktologii dla specjalistów w dziedzinie chirurgii (oraz zainteresowanych lekarzy innych specjalności) zarówno rozpoczynających swoją działalność w tym zakresie (podstawowe), jak i tych aktywnie wykonujących już zabiegi proktologiczne (zaawansowane).

Kursy odbywać się będą w kameralnym gronie kilku uczestników, z udziałem największych polskich autorytetów w dziedzinie koloproktologii. Obejmować będą część teoretyczną (także z udziałem pacjentów, w trakcie procesu diagnostycznego lub terapeutycznego) oraz praktyczną na sali operacyjnej.

Możliwość asystowania do zabiegów!

Każdy kurs uświetni obecność eksperta z omawianej dziedziny. Możliwość bezpośredniej rozmowy i wymiany doświadczeń!

Kursy opracowane zostały i prowadzone są pod auspicjami Polskiego Klubu Koloproktologii. Wykłady i zabiegi prowadzone są przez specjalistów posiadających co najmniej 10 letnie doświadczenie w chirurgii kolorektalnej, w wybranych przypadkach także ginekologii i urologii. Nadzór naukowy nad przebiegiem kursów pełnią wybitne osobowości polskiej chirurgii kolorektalnej.

Pełna lista kursów wraz z ich szczegółową tematyką znajduje się w zakładce PROGRAM SZKOLEŃ. Pełny dostęp do STREFY SZKOLEŃ oferujemy wszystkim lekarzom po wcześniejszym zarejestrowaniu się do systemu.

 

Hasło do zalogowania do Strefy Szkoleń: nasmed