Informujemy, że Centrum Medyczne NASMED będzie brało udział w realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Harmonogram rejestracji

Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

  • od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r. O starcie rejestracji dla kolejnych grup będziemy informować na bieżąco.

Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym.

Jak się będzie można zarejestrować?

Jeżeli jest już Twój etap rejestracji (od 15.01 – osoby powyżej 80. roku życia, od 22.01 – osoby powyżej 70. roku życia), masz 3 możliwości zapisu na szczepienie:

1. Skontaktuj się z Punktem Szczepień NASMED

Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień – skontaktuj się z nim, wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, na który oddzwonimy i zaproponujemy dogodny termin szczepienia.

Zadzwoń na numer kontaktowy naszego Centrum Medycznego:

577 768 555

– 721 123 124,

– 721 000 112,

– 22 400 04 90,

lub napisz wiadomość mailową: szczepienia-covid19@nasmed.pl

2. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

3. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Na umówiony termin szczepienia prosimy przybyć z wydrukowanym i wypełnionym kwestionariuszem kwalifikacyjnym, który zamieszczamy poniżej.