Specjalizacje i specjalności:

Lekarz Medycyny Estetycznej

O mnie:

Dr Paulina Siastała jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i Anti-Aging. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jako jedna z najlepszych absolwentów roku, otrzymując Nagrodę Rektora za wybitne osiągnięcia. Ponadto kształciła się w USA studiując medycynę na Uniwersytecie Kalifornijskim (University of California San Diego, University of California Riverside).

Podyplomowe studia z Medycyny Estetycznej PTMEiAA w Warszawie ukończyła w 2018r. z Wyróżnieniem i tytułem Najlepszego Absolwenta Roku. Ponadto jej praca dyplomowa zyskała uznanie i otrzymała główną nagrodę. Posiada tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Jest autorką publikacji w czasopismach naukowych z zakresu medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEIAA). 

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z medycyną estetyczną. Wykonuje całe spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ponadto specjalizuje się w dziedzinie okulistyki, pasjonuję się chirurgią okulistyczną oraz zabiegami okuloplastycznymi odmładzającymi okolicę oka.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej w Polsce i na świecie.