dr_dominika_kwasniak

Specjalizacje i specjalności:
internista, flebolog

O mnie:

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna. Od kilku lat zajmuje się diagnostyką i nieoperacyjnymi zabiegami w leczeniu żylaków oraz teleangiektazji. Z pasją wykonuje procedury na naczynkach o bardzo małej średnicy.

Szczególną uwagę zwraca na fakt, aby pacjent odczuwał jak najmniejszy ból, a także na efekt estetyczny zabiegów. Jest zwolenniczką medycyny antystarzeniowej oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek regeneracyjnych i osocza bogotopłytkowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się również diagnostyka i leczenie wypadania włosów, także po covid-19. Wykonuje także zabiegi wolumetryczne. Swoje kompetencje i umiejętności wykorzystuje również w leczenie defektów ciała u pacjentów chorujących na otyłość lub pacjentów dotkniętych cellulitem.

Odbyła liczne szkolenia i kursy w flebologii oraz medycyny estetycznej. Obecnie wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykorzystuje zabiegi medycyny estetycznej nie tylko do upiększania, ale także w leczeniu.